Rezerwacja biletów

Serwis

na pokładzie Stena Vision


Serwis

Internet


Na naszych promach możliwy jest bezprzewodowy dostęp do Internetu (standard WiFi, protokół 802.11b/g, częstotliwość 2,4GHz). Użytkownicy laptopów i urządzeń PDA przystosowanych do WiFi, łącząc się z Internetem zobaczą komunikat, że dostępna jest sieć "Internet at sea".


Dostępność Internetu na pokładach promów Stena Line:

4 aktywne miejsca (hot spot) dla osób z własnymi laptopami i PDA

kabiny Panorama Suite, Panorama Class i Premium Class, Centrum konferencyjne.


Wydajność

Internet wykorzystuje przepustowość łącza satelitarnego statku i ma niższy priorytet niż połączenia telefoniczne i przesyłanie danych. Dla wszystkich użytkowników Internetu na promie udostępnione jest 2 MB pasmo, więc szybkość połączenia zależy od aktualnej ilości komputerów online. Należy unikać wysyłania i odbierania dużych plików, muzyki i obrazów, ponieważ wpływa to na szybkość transmisji dla pozostałych użytkowników. Jakość połączenia porównywalna jest z szybkim modemem.


Bezpieczeństwo

Internet na promie nie ma żadnych zabezpieczeń (firewall, VPN) ani antywirusowych filtrów. Użytkownicy muszą bazować na własnych programach zabezpieczających i włączając się do sieci na promie, robią to na własną odpowiedzialność.

Roaming na pokładzie

Telefon

 

Brak „roamingu unijnego” na statku
Od czerwca 2017 na obszarze Unii Europejskiej zniesiono opłaty roamingowe. Jednakże ta opcja („roaming unijny”) nie jest dostępna na statkach Stena Line, ponieważ podróż odbywa się przez wody międzynarodowe. O koszcie roamingu decyduje Twój operator komórkowy i od niego należy się dowiadywać o ceny połączeń (np. na www lub poprzez SMS). Aby uniknąć wysokich kosztów pobierania danych, sugerujemy wyłączenie roamingu danych w urządzeniach mobilnych lub przełączenie tych urządzeń w tryb samolotowy zaraz po wyjściu z portu. W zamian proponujemy skorzystanie z bezpłatnego WiFi „Internet@sea”.

 

Oferujemy bezpłatne Wi-Fi w miejscach publicznych na wszystkich naszych promach. Połącz się, dołączając do sieci Internet@sea! Zwróć uwagę, że sygnał nie jest dostępny w kabinach i różni się siłą w różnych obszarach statku.

 News Room


Odpocznij z widokiem na morze!

Delektuj się spokojem, widokiem morza oraz kawą w News Room. To salon wypoczynkowy znajdujący się na dziobie statku. Tu możesz spędzić czas w wygodnym fotelu, nad gazetą lub książką, obserwując morze przez panoramiczne okna. Wejście tylko dla osób, które wykupiły bilet (w cenie 69 SEK na pokładzie, w przedsprzedaży 17 zł). W cenie wejścia kawa, herbata, ciasteczka oraz prasa. Wstęp tylko dla osób dorosłych. Strefa ciszy.

Centrum konferencyjne

Centrum Konferencyjne


Konferencje i szkolenia w nowoczesnym centrum konferencyjnym.


Poznajcie Państwo nowy sposób na konferencje i integrację! Na morzu, w wygodnym centrum konferencyjnym rodzą się świetne pomysły, a grupy nic nie rozprasza.


1 sala konferencyjna (dla od 6 do 30 osób) i salę C-View Bar dla grup do 290 osób, wyposażone w sprzęt konferencyjny i nagłośnieniowy.


Wjazdy grupowe:

Planujesz zorganizować ciekawy wyjazd firmowy?

Odwiedź naszą stronę www.wyjazdygrupowe.pl lub zadzwoń pod numer 58 6609224-26.

Pomożemy w doborze najatrakcyjniejszej oferty!