Rezerwacja biletów

Jedzenie i napoje na pokładzie Stena Nordica

Duży wybór smakowitych dań i odświeżających napojów sprawi, że będziesz mógł zrelaksować się przy cappuccino, zjeść drobną przekąskę lub wybrać się na pyszny posiłek na pokładzie. Śniadanie każdy pasażer otrzymuje w cenie biletu! 

 

Wiesz, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia? Na Stena Nordica każdy pasażer otrzymuje śniadanie w cenie biletu! Podczas rejsu nocnego śniadanie jest serwowane w restauracji na 1,5h przed planowanym dopłynięciem, a podczas rejsu dziennego – w ciągu 1,5h po wypłynięciu. Zapraszamy i smacznego!


Stena Nordica restauracja
Posiłki w cenie biletu!

Do 05.12.2021 w cenę biletu wliczone jest śniadanie, a od 06.12.2021 - dwa ciepłe posiłki dla każdego pasażera. Obecnie serwowane jest śniadanie, a od 06.12.2021 podczas rejsu nocnego oraz rejsu porannego serwujemy śniadanie i danie dnia (obiadokolacja), a w rejsach rozpoczynających się w południe - brunch oraz danie dnia. Zapraszamy i smacznego!

Metropolitan Grill

W restauracji możesz zakupić posiłki - w rejsie dziennym śniadanie i obiad, a w rejsie nocnym kolację i śniadanie. Morskie powietrze zaostrza apetyt, więc pożywne gorące dania przygotowane na statku na pewno Ci zasmakują!

Bar Metropolitan

Posiedź w barze i spędź czas z towarzyszami wyjazdu! To miejsce zachęca do rozmów przy kuflu piwa czy kieliszku wina, albo filiżance kawy. W barze możesz też obejrzeć telewizję

Uwaga

Serwis podczas bufetu będzie działać inaczej, bez samoobsługi. Chociaż artykuły żywnościowe będą prezentowane w formie bufetu, są zabezpieczone osłoną i nie będą one dostępne dla gości. Goście będą mogli dokonywać wyborów, ale z linii bufetowej nakładać potrawy na talerze będzie personel.