Rezerwacja biletów

Na pokładzie promu Scottish Viking

RESTAURACJA I BAR

Na pokładzie mamy dla Ciebie restaurację Free Flow, która swrwuje dania w formie bufetu szwedzkiego, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Menu restauracji obejmuje zimne przekąski oraz dania na ciepło.


Do państwa dyspozycji mamy również Viking Bar, w którym można się zrelaksować, wypić drinka lub inne napoje oraz podziwiać wspaniałe widoki podczas rejsu, gdyż można wyjść na pokład słoneczny.


SKLEP NA POKŁADZIE

W czasie rejsu również zapraszamy do sklepu na pokładzie, gdzie w bardzo atrakcyjnych cenach można kupić alkohole, perfumy i kosmetyki oraz słodycze.


Restauracja Free Flow

W naszej restauracji serwujemy zawsze najlepsze posiłki o każdej porze dnia. Dlatego głód podczas rejsu raczej Ciebie nie dopadnie.


Oprócz jedzenia, możesz również się napić kawy i herbaty, które serwujemy za darmo! Dodatkowo sprawdź nasze promocje na posiłki rodzinne.

Bar Viking

W barze na pokładzie na pewno spędzisz miło czas! Długa lista drinków, koktajli i innych napojów nie tylko alkoholowych sprawią, że czas w podróży nie będzie się dłużył.

Sklep na pokładzie

W ofercie sklepu na pokładzie znajdziesz wiele alkoholi, perfum i słodyczy. Sklep jest otwarty godzinę po wypłynięciu z portu.