Prom do Hanko i Nynäshamn

Wybierz się w rejs między Nynäshamn w Szwecji a Hanko w Finlandii, najnowszą trasą Stena Line, która zostanie otwarta w kwietniu. Podróżuj komfortowo między legendarnym szwedzkim i fińskim wybrzeżem, wybierając się w 13-godzinny rejs na pokładzie Stena Urd i Stena Gothica. W trakcie rejsu możesz cieszyć się wygodnymi siedzeniami, rozrywką, doskonałymi daniami i napojami, a także wspaniałymi widokami z pokładu słonecznego. Zarezerwuj osobną kabinę, aby zapewnić sobie większy odpoczynek i prywatność – są nawet kabiny dla czworonożnych przyjaciół. Nasza nowa trasa to najnowszy sposób, w jaki łączymy pasażerów z całej Europy. Witamy na pokładzie. 

 

Z Nynäshamn do Hanko – bramy do Finlandii

Miasto portowe Hanko, położone na południowym wybrzeżu Finlandii, jest bramą do kultury i naturalnego uroku tego skandynawskiego kraju. To małe miasto portowe, które znajduje się dwie godziny jazdy od Helsinek, oferuje wciągającą atmosferę fińskiego stylu życia, począwszy od słynnego hygge comfort, a skończywszy na zachwycających krajobrazach przyrody i światowej klasy fińskim jedzeniu. Twoja fińska przygoda zaczyna się w Hanko... chociaż masz tyle do zrobienia, możesz spędzić całą podróż, odkrywając wyjątkowe uroki tego miejsca. 

 

Odkryj południowe wybrzeże Finlandii

Hanko, najbardziej wysunięte na południe miasto na kontynentalnej części Finlandii, to tętniące życiem centrum kultury ze 130-kilometrową linią brzegową pełną przepięknych plaż. Jest to świat odłączony od tętniącej życiem stolicy Finlandii, Helsinek, łączący w sobie urok małego miasta z całkowicie wyjątkowymi doświadczeniami. Poświęć czas na zwiedzanie bujnych szlaków pieszych, podziwianie cudownego archipelagu z pokładu żaglówki lub po prostu czerpanie radości ze słońca w jednym ze źródeł najpiękniejszych plaż Finlandii. 

 

Wybierz się na urlop na czterech kółkach z Hanko do Nynäshamn

Nynäshamn, położone na malowniczym półwyspie Södertörn w Szwecji, jest popularną destynacją zarówno dla miejscowych, jak i turystów. Nynäshamn to idealna baza na niezapomnianą wycieczkę po południowo-wschodniej Szwecji, niezależnie od tego, czy odwiedzasz Sztokholm, jedyną w swoim rodzaju metropolię, czy też wybierasz się w podróż po archipelagu. 

 

Poznaj Nynäshamn i wschodnie wybrzeże Szwecji

W Nynäshamn znajdziesz jedne z najpiękniejszych szlaków turystycznych w kraju słynącym z naturalnego splendoru, pełne niesamowitych widoków i niekończących się możliwości fotograficznych. To urokliwe miasto portowe obfituje w wyspy czekające na zwiedzanie kajakiem, a tętniąca życiem stolica, czyli Sztokholm, jest oddalona o godzinę jazdy samochodem... której atrakcyjność można jeszcze bardziej zwiększyć, zatrzymując się po drodze w spokojnym Parku Narodowym Tyresta. 

Wybierz się w rejs między Nynäshamn w Szwecji a Hanko w Finlandii, najnowszą trasą Stena Line, która zostanie otwarta w...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promami Urd i Stena Gothica

do Nynäshamn i Hanko

Od 333 zł w jedną stronę, samochód, kierowca i siedzenie

Odlot
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Promy na trasie

  • Urd
    Urd
  • Stena Gothica
    Stena Gothica

Lokalizacje portów

Port w Hanko
Port w Nynäshamn

Podróżuj naszą nową trasą z Hanko do Nynäshamn! Port w Hanko jest położony na południowym wybrzeżu Finlandii. Wjazd do portu znajduje się przy bramie głównej, naprzeciwko rynku na ulicy Korsmaninkatu.

Wyświetl stronę Port w Hanko

Nasze promy wypływają z nowego terminalu Norvik, który znajduje się 4 km (10 minut jazdy) od centrum Nynäshamn. Do nowego terminalu można dotrzeć taksówką z dworca kolejowego i autobusowego.

Wyświetl stronę Port w Nynäshamn

Rejs promami Urd i Stena Gothica

do Nynäshamn i Hanko

Od 333 zł w jedną stronę, samochód, kierowca i siedzenie

Rozpocznij podróż
Powrót

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.