Rezerwacja biletów

Śniadanie w cenie

Wygodnie i pysznie!

Teraz w cenie wybranych kabin otrzymujesz śniadanie.


Śniadanie w cenie
Śniadanie w cenie

Śniadanie to energia na cały dzień, wiec nie zapomnij wcześnie wstać, aby zjeść najważniejszy posiłek w ciągu dnia! Śniadanie w cenie kabiny otrzymasz w restauracji Taste na pokładach promów Stena Spirit i Stena Vision. Dotyczy wszystkich osób podróżujących w kabinach:


  • Panorama Suite
  • Panorama Class
  • Premium Class
  • Family Class
  • Przystosowanych do przewozu zwierząt.

W rejsach nocnych serwujemy śniadanie od około 06:00 do przypłynięcia, a w rejsie dziennym zapraszamy na śniadanie zaraz po wypłynięciu promu. Jeżeli podróżujesz w jednym z powyższych typów kabin w rejsie turystycznym 24h - otrzymasz 2 śniadania, w obu kierunkach. Wystarczy, że przyjdziesz do restauracji Taste i okażesz kartę pokładową. Smacznego!

 

Śniadanie jest również wliczone w cenę każdego biletu na Stena Nordica, dla każdego pasażera. Podczas rejsu nocnego śniadanie jest serwowane w restauracji na 1,5h przed planowanym dopłynięciem, a podczas rejsu dziennego – w ciągu 1,5h po wypłynięciu. Zapraszamy i smacznego!

Panorama Suite
Panorama Suite

Przestronny apartament, składający się z pokoju dziennego i sypialni, umiejscowiony na pokładzie 7. Wyposażenie: podwójne łóżko, rozkładana sofa, stolik, 2x TV, szafa, biurko, ekspres do kawy, stacja dokująca do iPoda, suszarka do włosów, owoce, łazienka, ręczniki..

Panorama Class
Panorama Class

Kabina o wysokim standardzie, z widokiem na morze. Wyposażenie: podwójne łóżko, rozkładana sofa, stolik, TV, szafa, ekspres do kawy, stacja dokująca do iPoda, suszarka do włosów, owoce, łazienka.

2-osobowa Premium Class z oknem
2 i 4-osobowa Premium Class z oknem oraz bez okna

Kabina o podwyższonym standardzie w oddzielonej, zacisznej części pokładu 11, dostępnej tylko za pomocą kart-kluczy. Wyposażenie kabin: 2 lub 4 łóżka, TV, radio, czajnik, łazienka, ręczniki.

Kabina familly class
Family Class z oknem

Polecana dla podróżujących rodzin. W kabinie znajdują się 4 łóżka w układzie piętrowym (jedno szersze, np. dla rodzica z dzieckiem). Wyposażenie: 4 łóżka, radio, łazienka, ręczniki.

4-osobowa Comfort Plus
2 i 4-osobowa Comfort Plus z oknem oraz bez okna (dla zwierząt)

Kabina Comfort Plus z opcją przewozu zwierząt. Dla dwóch lub czterech osób z łazienką oraz piętrowymi łóżkami. Z możliwością przewozu do 3 zwierząt. Wyposażenie: 4 łóżka, TV, radio, łazienka, ręczniki.