Rezerwacja biletów

World Cup na pokładzie

Wrażenia sportowe podczas rejsu? Oczywiście!

Oglądaj mecze Mistrzostw Świata na dużym ekranie podczas morskiej podróży. Ciesz się atmosferą piłkarskiego święta a w barach znajdź specjalne oferty, aby łatwo uczcić radość ze zwycięstwa!


World Cup na pokładzie Stena Line
Piłkarska atmosfera

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to wielkie święto sportowe również na pokładach naszych statków. Na ten miesiąc wielkiej futbolowej fiesty i my się zmieniamy! Bary i przestrzenie publiczne statku będą aż tętnić od piłkarskiej atmosfery. Na ten czas nasi barmani zmieniają mundur na… futbolowe koszulki! Dekoracje na statku wprowadzą Cię w sportowy nastrój. Może i Ty zdecydujesz się przebrać, albo zabrać flagę ulubionej drużyny?

Riva Bar - Mecze na pokładzie
Mecze na pokładzie

Mecze obejrzysz na ekranach telewizorów w przestrzeniach ogólnodostępnych oraz na dużych ekranach w Metropolitan Bar oraz C-View Bar. Transmisje na żywo sprawią, że żaden mecz Ci nie umknie. Dzięki tablicy z programem transmisji na statku łatwo odnajdziesz czas i miejsce na statku, gdzie dany mecz będzie pokazywany.

Specjalne oferty - Restauracja Metropolitan
Specjalne oferty

Zwycięstwo trzeba uczcić! Skorzystaj ze specjalnych ofert na pokładzie i baw się piłkarskim świętem. Sprawdź, co przygotowaliśmy w barach i restauracjach. Skuś się na super ofertę na piwo – wielki dzban o pojemności 1,6l uprzyjemni mecz aż do samego końca. Sprawdź też propozycje w sklepie! Mamy specjalne oferty na perfumy sygnowane przez… piłkarzy!

Dla dzieci - zabawa w grupie
Dla dzieci

Pamiętamy o dzieciach nawet, gdy wszędzie panuje piłkarska atmosfera. Na statku mamy aż cztery place zabaw! W Świecie Morświna Happy ze zjeżdżalniami, przeszkodami, maglami pionowymi i kładkami najmłodsi mogą dać upust nadmiarowi energii. Wszystkie dzieci ucieszy całodzienny program animacji.

Cafe Lonuge
Strefa wolna od futbolu

Strefa wolna od futbolu to coś dla tych, którzy odczuwają przesyt piłkarskimi wrażeniami. Masz już trochę dość? Wybierz się do Cafe Lounge! W barku kupisz zdrową przekąskę i kawę, a na ekrany telewizorów sport nie będzie miał wstępu. Relaksuj się i zapomnij na chwilę o mistrzostwach!

Gaming Line