Rezerwacja biletów

Nasza największa wyprzedaż biletów!

Tysiące biletów o cenach obniżonych nawet do 50% na liniach Stena Line z Polski, Łotwy i Niemiec! Do tego rabat do 50% na kabiny w wybranych rejsach nocnych i do 50% rabatu na rejsy turystyczne!

Zarezerwuj teraz, a otrzymasz nawet do 50% rabatu w taryfie Economy na wypłynięcia aż do 12.06.2016 na liniach Stena Line: Gdynia-Karlskrona, Sassnitz-Trelleborg, Rostock-Trelleborg, Ventspils-Nyneshamn. Rabat obowiązuje na przejazdy z samochodem oraz przewóz pasażerów pieszych w wybranych rejsach. Dodatkowo otrzymasz nawet do 50% rabatu na kabiny w wybranych rejsach nocnych (z wyjątkiem Panorama Class i Panorama Suite).

Szukasz ciekawego wyjazdu turystycznego? Teraz otrzymasz nawet do 50% rabatu na rejsy turystyczne na wypłynięcia aż do 12.06.2016.

Spiesz się! Promocja trwa tylko dokońca dnia!


Wielka Wyprzedaż

Nawet do trzech odpłynięć dziennie! Dzięki wielkim statkom Stena Spirit i Stena Vison czeka Cię nie tylko wygodna podróż, ale też dużo rozrywki podczas rejsu.


Oszczędzaj czas i pieniądze podczas podróży do Skandynawii z Niemiec lub z zachodniej Polski! Rejs trwa ok 4h, a Sassnitz znajduje się tylko 160 km od Świnoujścia.


Wygodna podróż z Łotwy do Szwecji! Połączenie promowe z Ventspils do Nynashamn nieopodal Sztokholmu polecamy szczególnie podróżującym z samochodem.

 

Podróżuj do Szwecji bez stresu dzięki aż trzem wypłynięciom dziennie z Rostocku i łatwemu dojazdowi autostradą do portu. Podczas 6h rejsu zdążysz też odpocząć.


Weekend na morzu od 99 zł

Wieczór tańca i zabawy przy muzyce na żywo. Świetna weekendowa zabawa do białego rana! Odkryj urok morza i delektuj się atmosferą pysznej zabawy.


Wypłynięcia z Gdyni do 12 czerwca!

 

Szwecja w 1 dzień od 149 zł

Poznaj Szwecję! Baw się na pokładzie, zwiedzaj malowniczą Karlskronę. Dwie noce rozrywki na promie, cały dzień wrażeń turystycznych w Karlskronie.


Wypłynięcia z Gdynia do 12 czerwca!

 

Legoland wielka wyprzedaz
Szczegóły Oferty:

 • Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji „January Sale”, od 20.01 do 04.02.2016;
 • Promocja dotyczy tylko wybranych wypłynięć od 20.01.2016 do 12.06.2016 na trasach Gdynia-Karlskrona, Sassnitz-Trelleborg, Rostock-Trelleborg, Liepaja-Nyneshamn, Liepaja-Travemunde, Ventspils-Travemunde, Ventspils-Nyneshamn (w obu kierunkach);
 • Promocja dotyczy również wybranych rejsów turystycznych od 20.01.2016 do 12.06.2016 na linii Gdynia-Karlskrona, statkami Stena Spirit i Stena Vision;
 • Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr:  58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl.
 • Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami w taryfie Economy oraz pasażerów pieszych w taryfie Economy, oraz wybranych rejsów turystycznych. Nie dotyczy innych taryf, ani innych wyjazdów, nie dotyczy innych usług (posiłków itd).
 • Rabat do 50% jest liczony od aktualnej ceny w taryfie Economy dla samochodu z kierowcą lub pasażera pieszego; rabat 50% odejmuje się również od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie, a także za przewóz przyczep
 • Rabat 50% dotyczy też kabin i miejsc w kabinach na wybrane rejsy, z wyjątkiem kabin Panorama Class i Panorama Suite. Rabat nie obejmuje foteli lotniczych;
 • W wypadku rejsów turystycznych rabat 50% jest liczony od aktualnej ceny rejsu w danym dniu;
 • Ceny zawierają opłaty portowe i opłatę ekologiczną. Rabat do 50% nie dotyczy opłat portowych i opłaty ekologicznej. Opłaty portowe i opłata ekologiczna nie podlegają żadnym rabatom;
 • Na bilety zakupione w promocji „Wyprzedaż biletów” obowiązują warunki taryfy Economy, a dla rejsów turystycznych - normalne warunki rezerwacji i anulowania dotyczące rejsów turystycznych;
 • Kod oferty: SALE. W przypadku dokonywania rezerwacji bezpośrednio z podstrony promocji nie ma konieczności podawania kodu, ponieważ ten kod jest już wpisany. W innych przypadkach (rezerwacja przez stronę główną, telefon, w biurach podróży) należy podać kod oferty konsultantowi lub wpisać go samodzielnie w okno „kod oferty”;
 • Liczba miejsc w promocji „January Sale” jest ograniczona.