Rezerwacja biletów

Z samochodem do -50% | Tani Styczeń

Bilety od 149 zł na rok 2019!

Łap okazję! Tani Styczeń to nawet 50% taniej z samochodem do Szwecji! Wybrane rejsy w taryfie Economy od 149 zł. Promocja trwa do 21.01.2019. Pospiesz się! Najlepsze oferty znikają najszybciej!


Tani Styczeń oferta transportowa
Z Gdyni do Szwecji z rabatem do -50%

Rezerwacje taniej przez Internet!

Szczegóły oferty:
● Promocja dotyczy wybranych wypłynięć na linii Gdynia-Karlskrona, w obu kierunkach, statkami: Stena Spirit, Stena Vision, Stena Baltica w okresie od 21 listopada 2019 do 30 marca 2020. Liczba miejsc jest ograniczona i różna w różnych datach.
● Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl.
● Promocja dotyczy transportu samochodu do 4,7 m długości z pasażerami w taryfie Economy; nie dotyczy innych taryf, ani innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków itd).
● Dodatkowo odejmuje się również rabat do 50% od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie (maksymalnie 8 os.), a także za przewóz przyczep.
● Bilety zakupione w promocji obowiązują warunki taryfy Economy.
● Opłaty portowe i opłata ekologiczna nie podlegają zniżkom.