Rezerwacja biletów
Już od 69 zł/dziecko

Wypłynięcie: 20.01

Atrakcje | Ferie na statku - Tani Styczeń

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 6-12 lat.


Akademia Pani Zimy
Akademia Pani Zimy

Pani Zima razem ze swoją załogą zaprasza do gry z chustą, gigantyczną Jengą, w bierki lub z balonami i kulą śniegu. W Akademii czeka też wyścig w nartach, slalom na saniach i walka kulkami śnieżnymi. Na warsztatach artystycznych nauczymy się robić tiulowe kule i łapacze snów, a z baloników wymodelujemy różne fantazyjne kształty.

Teatr Magicznych Baniek
Magiczny teatr baniek mydlanych

Nowość!
Przeniesiemy się w świat teatru i magii. Poznamy bańkowy kosmos, w którym nie ma grawitacji i tylko jest miejsce na magiczne sztuczki i zabawę. Po pokazie czekają na nas magiczne bańkowe warsztaty: zamykanie w wielkiej bańce, nauka robienia baniek z byle czego i robienie piany.

Zimowa Olimpiada sportów dziwnych
Zimowa Olimpiada

W drużynach złożonych z rodziców i dzieci, będziemy mieli do wykonania różne zabawne konkurencje. Zagramy na przykład w siatkówkę, w której piłkę odbijamy nogą, wystartujemy w biegu z dzieckiem na plecach albo zagramy w łamigłówki słowne i bitwę na rymy. Dla odważnych mamy chodzenie po linie i rzut do ruchomego celu.

Disco Kids
Disco Kids!

Wieczorem razem z morświnem Happy bawimy się na niepowtarzalnej dyskotece dla najmłodszych, a zaczynamy od animacji tanecznych i nauki układu choreograficznego.

Rodzinne niedziele - atrakcje
Zmień się nie do poznania!

Malowanie buzi przez utalentowanych animatorów: tylko teraz możesz zostać kotem, misiem, albo motylem, więc koniecznie zrób sobie pamiątkowe zdjęcie!

Rodzinne niedziele - atrakcje
Mały kinoman

Coś dla małych kinomaniaków. Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. Dołącz do swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędź z nimi popołudnie.

Plac zabaw
Kids Room

Na pokładzie promu na najmłodszych czeka pokój zabaw. Tutaj dzieci spędzą czas na wspaniałej zabawie lub zobaczą wciągającą kreskówkę, a może spotkają Happy’ego?

Teen Town
Teen Town

Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'.