Rezerwacja biletów
Już od 239 zł/os.

Wypłynięcia: 18.01 | 18.03

Aktywności

Nordic Walking | Zimowe kąpiele | biegówki


Nordic Walking i zimowe kąpiele morsów
NORDIC WALKING I KĄPIELE MORSÓW

Przed tobą dwie noce zabawy na statku Stena Line i cały dzień w Szwecji. Rano czeka na Ciebie śniadanie – szwedzki stół. Po dopłynięciu do Szwecji przewodnik zabierze Cię autokarem na początek trasy na archipelagu na zachód od Karlskrony. Zaplanowaliśmy dla Ciebie wędrówkę przez niecałe 6 km, szlak jest bardzo urozmaicony i prowadzi przez rezerwat przyrody na wyspie Almö. W wielu miejscach będziesz mógł podziwiać wspaniałe widoki na szkierowe wyspy i wysepki a na samym końcu dotrzesz do tajemniczego cmentarzyska z epoki wikingów w Hjortahammar.. Po takiej rozgrzewce wszystkim chętnym proponujemy zimową kąpiel w zatoce Sandvik na pobliskiej wyspie Hasslö , a na rozgrzanie kubek gorącej herbaty lub kawy. Kijki do Nordic Walking nie są niezbędne.


Po aktywnościach przewieziemy Cię z powrotem na statek, gdzie będziesz mógł przebrać się i wziąć prysznic w kabinie, zjeść obiad i przygotować się na autokarową wycieczkę z przewodnikiem. Wycieczka da Ci szansę poznać najpiękniejsze miejsca Karlskrony i spędzić trochę czasu wolnego w mieście. Następnie wracamy na statek i tańczymy do rana w świetnym gronie aktywnych ludzi! W styczniu bawimy się na balu karnawałowym, a w marcu – żegnamy zimę!

Biegowki
NARTY BIEGOWE – UWAGA ZAPEWNIAMY ŚNIEG!

Po całej nocy na promie i obfitym śniadaniu (stół szwedzki) zabierzemy Cię do ośrodka narciarskiego Svartbäcksmåla 85 km od Karlskrony. Entuzjaści narciarstwa biegowego z całej pd-wsch. Szwecji przyjeżdżają tam potrenować na świetnie przygotowanych trasach z założonymi śladami do stylu klasycznego i miejscem do biegania stylem dowolnym. Nie musisz martwić się o śnieg – jeśli nie napada go wystarczająco dużo, trasa jest sztucznie naśnieżana. Musisz tylko zabrać ze sobą własne narty.


Po bieganiu będziesz mógł odpocząć w siedzibie klubu narciarskiego, wziąć prysznic i wypić coś gorącego, a może nawet skorzystać z sauny. Po chwili relaksu ruszamy dalej autokarem do Kalmaru. Podczas wycieczki z przewodnikiem poznasz największe zabytki miasta, na czele z renesansowym zamkiem i imponującą katedrą. Zdążysz też w czasie wolnym coś zjeść albo kupić rodzinie pamiątki ze Szwecji. Na prom wrócisz wieczorem i podczas rejsu do Polski czeka Cię kolejna impreza i inne rozrywki.