Rezerwacja biletów
Wyprzedane

Cennik | Sylwester na morzu

Ceny różnią się w zależności od standardu kabiny.


4-osobowa Comfort Plus
4-osobowa Comfort Plus z oknem

Kabina Comfort Plus z oknem dla czterech osób z łazienką z piętrowymi łóżkami. Wyposażenie: 4 łóżka, TV, radio, łazienka, ręczniki.


Cena: 699 zł/os. 549 zł/os.

2-osobowa Comfort Class

Nasza podstawowa kategoria oferowanych kabin. Kabina Comfort bez okna dla dwóch osób z łazienką z łóżkami naprzeciw siebie. Wyposażenie: 2 łóżka, TV, radio, łazienka, ręczniki.


Cena: 749 zł/os. 599 zł/os.

2-osobowa Comfort Class z oknem
2-osobowa Comfort Plus z oknem

Kabina Comfort Plus z oknem dla dwóch osób z łazienką z łóżkami naprzeciw siebie. Wyposażenie: 2 łóżka, radio, TV, łazienka, ręczniki.


Cena: 799 zł/os. 649 zł/os.

2-osobowa Premium Class
2-osobowa Premium Class

Kabina bez okna o podwyższonym standardzie w oddzielonej, zacisznej części pokładu 11, dostępnej tylko za pomocą kart-kluczy. Wyposażenie kabin: 2 łóżka, TV, radio, czajnik, łazienka, ręczniki.


Cena: 889 zł/os. 739 zł/os.

2-osobowa Premium Class z oknem
2-osobowa Premium Class z oknem

Kabina z oknem o podwyższonym standardzie w oddzielonej, zacisznej części pokładu 11, dostępnej tylko za pomocą kart-kluczy. Wyposażenie kabin: 2 łóżka, TV, radio, czajnik, łazienka, ręczniki.


Cena: 949 zł/os. 799 zł/os.

Panorama Class
Panorama Class

Kabina o wysokim standardzie, z widokiem na morze. Wyposażenie: podwójne łóżko, rozkładana sofa, stolik, TV, szafa, ekspres do kawy, stacja dokująca do iPoda, suszarka do włosów, kosz owoców, łazienka.


Cena: 1449 zł/os. 1299 zł/os.

Panorama Suite
Panorama Suite

Przestronny apartament, składający się z pokoju dziennego i sypialni, umiejscowiony na pokładzie 7. Wyposażenie: podwójne łóżko, rozkładana sofa, stolik, 2x TV, szafa, biurko, ekspres do kawy, stacja dokująca do iPoda, suszarka do włosów, kosz owoców, łazienka, ręczniki..


Cena: 2149 zł/os. 1999 zł/os.

4-osobowa Comfort Class
4-osobowa Comfort Class

Nasza podstawowa kategoria oferowanych kabin. Kabina Comfort bez okna dla czterech osób z łazienką z piętrowymi łóżkami. Wyposażenie: 4 łóżka, TV, radio, łazienka, ręczniki.


Cena: 649 zł/os. 499 zł/os.

 

Kabiny wyprzedane

Dodatkowo płatne


2-osobowa Premium Class z oknem
Rejs Noworoczny

Przedłuż imprezę sylwestrową i baw się dalej! Wybierz się w Rejs Noworoczny - zaraz po imprezie sylwestrowej. Czekaja Cię dodatkowa noc zabawy na statku oraz cały dzień na odpoczynek!


Cena od: 219 zł za parę

2-osobowa Premium Class z oknem
Lunch noworoczny

Po sylwestrowej przygodzie zostań z nami jeszcze trochę! Zarezerwuj lunch noworoczny, gdzie serwujemy potrawy zimne i gorące, wino i piwo.


Cena: 45 zł

Stolik dla dwóch osób

Stolik tylko dla Was? Zarezerwuj stolik dwuosobowy na kolację i resztę imprezy, aż do rana! Pospiesz się, ograniczona liczba miejsc!


Cena: 99 zł