Rezerwacja biletów

Line Up | Bigger Boat Party

Bigger Boat Party 2019


Lone

Ze sceną klubową związany od 2003 roku. Od tamtej pory nieustannie zapraszany do najlepszych klubów w Polsce i Niemczech. Jego niepowtarzalny styl grania oraz niebagatelna selekcja dają klubowiczom doznania, które na długo pozostają w ich pamięci.

Duss

Duet który idealnie odzwierciedla synergię muzycznego doświadczenia z innowacyjnością. Przez lata szlifowali technikę miksowania a nabyte umiejętności obecnie bardzo wzbogacają ich rewolucjonizujące występy. Wojtek i Sebastian poznali się w Bydgoszczy, skąd pochodzą. Podobne zainteresowania, gusta, wiara w siebie i pragnienie tworzenia zmotywowały ich do nagrania pierwszych produkcji.

Seb Skalski

Warszawski DJ, producent, kompozytor, laureat Fryderyka, uczestnik RedBullMusicAcademy w Dubline. Autor programu radiowego ‘Houserka’, który stał sie kultową audycją muzyki house dla wielu pokoleń klubowiczów. Laureat konkursu Burn Residency 2017 , reprezentant naszego kraju na Ibizie w międzynarodowych finałach, gdzie doszedł do ostatniej ósemki uczestników konkursu , wybranych spośród kilkunastu tysięcy zgłoszeń z całego świata.

Maria Sadowska

Wokalistka, reżyser, kompozytor, autor tekstów i producent muzyczny. Pierwszą płytę nagrała mając 14 lat, kolejną - solową trzy lata później. Wydała dwa albumy w Japonii. W lutym 2004 roku, ukazała się jej pierwsza polska „dorosła płyta”, na której mogliśmy usłyszeć połączenie poezji Marii Jasnorzewskiej-Pawlikowskiej z nowoczesną muzyką klubową i jazzem. Maria jest pierwszą w naszym kraju reżyserką, która samodzielnie skomponowała muzykę do swojego filmu. Tak powstała jej ostatnia płyta, również zatytułowana "Dzień Kobiet".

Ricardo
Ricardo

Związany z kulturą klubową i muzyką #House od połowy lat '90. Promotor, organizator, booker i animator niezliczonej ilości imprez, koncertów, eventów i miejsc (Metro, Siouxie Tower, Chwila Moment, Trafik). Od kilku lat prowadzi agencję Portobello Booking będącej częścią Portobello Group producenta m.in. takich wydarzeń jak Seazone Music & Conference, BIG BOAT PARTY czy nowej inicjatywy We Stream Moment.

Chris Jaxx

DJ, promotor. pochodzący z Bielska Białej jeden z czołowych reprezentantów Polskiej sceny house aktywnie działający od 2000 roku. Regularnie supportuje głównych światowych artystów m.in. Erick Morillo, Mark Knight, Anja Schneider, HOSH, Jan Bloomqvist i wielu innych na najwiekszych imprezach w kraju oraz takich cyklach jak "Hed Kandi", "Ministry of sound" czy "Defected In da house”.

Creamer

Mówią że niby Norweg, aczkolwiek jest Szwedem... Swoją przygodę z miksowaniem rozpoczął w 2004 roku, grywając na kameralnych imprezach w Poznaniu, a samą muzyką interesował się jednak od zawsze, zwłaszcza elektroniczną. Najważniejszymi wydarzeniami w jego karierze były występy u boku takich artystów jak Tocadisco, Paul Thomas, ATFC, Martijn Ten Velden, Militon Jackson, D’Julz, a także z Markiem Knight’em, ostatnio jednym z najgłośniejszych nazwisk w środowisku muzycznym.

Bekett

Professional dreamer, unikatowa postać, od 14 lat dj, promotor, organizator i animator wydarzeń kulturalnych i klubowych. Od lat związany z Portobello Group przy organizacji i promocji jednej z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych BIG BOAT PARTY w Gdyni.

Lulu Malina

Zaczęła swoją muzyczną przygodę 14 lat temu. Grając z winyli drum and bass i jungle supportowała m.in.: Roni Size, London Elektricity, John B, TeeBee, Calyx, Ed Rush czy Pendulum. W ostatnich latach zaczęła odkrywać bardziej progresywne i melodyjne brzmienia. Obecnie w setach LuLu można usłyszeć takie gatunki jak: progressive house, progressive techno, melodic techno, techno, tech house, deep house i nu disco.

Truant
Truant

Rezydent w Luzztro i Smolna. Dzielił scenę m.in. z Mind Against, RODHAD, KOLLEKTIV TURMSTRASSE czy Ricardo Villalobos. W sierpniu 2014 jako jeden z kilkunastu polskich artystów, pojawił sie w line-upie festiwalu Plotzlich am Meer (Nagle nad Morzem).Laureat plebiscytu MUNOLUDY 2014 w kategorii odkrycie roku oraz finalista konkursu BURN RESIDENCY 2016.

Kemot
Kemot

Dj, booker i promotor. Pomysłodawca cyklu Tylko Polskie Techno, który promuje lokalną scenę techno w całym kraju, prezentując sety najpopularniejszych polskich producentów i aktywistów. Na co dzień CEO agencji TBA Music reprezentującej interesy takich artystów jak: A_GIM, Blooma, Vonda7, Coals, Rosalie. czy Novika & Mr Lex. Na organizowanych przez niego imprezach grali do tej pory m.in. Oliver Koletzki, Kiasmos, Robag Wruhme, Riva Starr, Oscar L i wielu innych.

Mia Twin

Swoją drogę muzyczną rozpoczęła od śpiewu w zespołach, chórze oraz grze na gitarze i pianinie. Po tak wszechstronnym wykształceniu jej chęć dzielenia się pasją do muzyki przerodziła się w miksowanie płyt na imprezach. Po niedługim czasie miała na swoim koncie bookingi w czołowych polskich klubach, a także poza granicami kraju. Występowała z najlepszymi DJ’ami z Polski i zza granicy.

Łukasz Kowalka
Łukasz Kowalka

Autor audycji Duszne Granie poświęconej muzyce okołohiphopowej. Poznański dj i promotor związany z agencją TBA MUSIC. W swoich setach łączy inspirację muzyką house, soul i disco. W ostatnich miesiącach poprzedzał występy takich artystów jak Detroit Swindle, Dj Boring czy Dj Steaw.

Michał Gutkowski
Michał Gutkowski

Techno pełne emocji, zaglądające w nieznane, serwowane w tanecznej i hipnotycznej formie. Przebywając z lżejszych zakątków muzyki elektronicznej Michał znalazł swoje miejsce w niepoprawnym, ciężkim i energetycznym techno, które daje mu największe pole do kreatywnego wyrazu przeżywanych emocji.

Anja Kraft
Anja Kraft

Doskonała selekcja i niespotykane wyczucie - tak w skrócie można określić muzyczne wcielenie Anji Kraft. Lubi zaskakiwać mrocznymi, hipnotycznymi dźwiękami, zawsze perfekcyjnie budując napięcie przez cały mix. Odwaga i bezkompromisowość - djka ucieka od trendów i utartych schematów, pokazując publiczności wyłącznie własną, oryginalną wizję muzyki elektronicznej.

Blooma
Blooma

A_GIM (Agim Dżeljilji) oraz Karol Mózgawa, na scenie przedstawiający się jako Deas. Mający wieloletnie doświadczenie producenci postanowili połączyć siły, razem występując jako Blooma. W obszarze zainteresowań zespołu, który swoją nazwę wziął od imienia rosyjskiej psychiatry Blumy Zeigarnik, pozostaje organiczne, wyraziste techno. Muzycy wspólnie zdążyli już wystąpić na największych polskich festiwalach takich jak Audioriver, Tauron Nowa Muzyka czy Open’er Festival.