Rezerwacja biletów

LineUp

Boat Gastro Party


Boat Gastro Party
Dj Blake
Blake // The View Warszawa

Rezydent Warszawskiego klubu The View, jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich djów. Związany z muzyką od roku 1998 a od 2012 roku obecny na Polskiej scenie klubowej. Na scenie występował z takim artystami jak Bob Sinclar, Dj Hell, James Zabiela, Sandy Riviera, Tom Novy, Dj Tonka, Dimitri from Paris, Boogie Pimps czy połwą duetu LMFO – Redfoo.

Ricardo
Ricardo // Big Boat Party

Krzysztof Jancen związany jest ze światem muzyki elektronicznej od połowy lat 90. Działając pod szyldem agencji artystycznej Rich & Famous współpracował przy wielu festiwalach, imprezach modowych czy wydarzeniach medialnych. Założyciel Portobello Group.

miqro
Miqro // Sunrise Festival

W latach 90-tych koneser czarnej płyty a także mistrz winylowej magii. Dziś prekursor najnowszych nowinek technicznych prezentowanych podczas występów. Promotor nieśmiertelnego „HOUSE MUSIC” w całym kraju.W swoich setach prezentuje mistrzowski sposób mixowania, a dzięki temu wydobywa ukrytą energię i piękno muzyki House.

Mibro
Mibro // Dream Club Sopot

Rodowity Gdańszczanin, aktywnie działający na Trójmiejskim rynku klubowym od ponad 8 lat. Miłośnik ciepłych odmian muzyki House, rezydent Sopockiego Dream Clubu i Zatoki Sztuki Beach Club’u. Coraz częściej jego sety można usłyszeć w klubach całej Polski. Preferuje nowatorskie rozwiązania Dvs i prace na gramofonach. Cechują go szybkie i spójne mixy.

Rocco
Rocco // Soda Bydgoszcz

Pochodzący z Torunia PartyBanger, imprezowe zwierzę, lokalny patriota, pasjonat Mash Up'ów. Ma za sobą popularna audycje radiową, setki zagranych imprez w Polsce, a nawet epizod we francuskim Saint Tropez! iby na stoku jak mało kto! Specjalista od muzycznej przelotki. Niesamowita osobowość, człowiek posiadający jedną z najlepszych selekcji muzycznych w Polsce.

mixtee
Mixtee // Makahiki Sopot

Zabawę z gramofonami zaczęła w 2004 roku. Gra w najlepszych klubach w Polsce oraz poza granicami. Do tej pory wydała 17 mixtape'ow: Dirty South, 5-O'CLOCK vol.1,2,3 Bite The Shot vol.1-9 Sugar Free vol.1,2,3,4 oraz udzieliła sie na mixtape'ie Expess Yourself. Jej styl grania to mix najlepszych kawałków RnB, Dancehallu, Hip Hopu, Trapu, Twerku, Housu co gwarantuje pełny parkiet na każdej z imprez.

Matthew Clark
Matthew Clark // SQ klub

Dj, producent i promotor aktywnie działający na wielkopolskiej scenie klubowej. Współpracuje z najlepszymi klubami w Polsce. Rezydent poznańskiego klubu SQ. Wspólnie z wokalistą Johnem Jamesem pracuje aktualnie nad kolejnym wydawnictwem. Ich pierwszy kawałek "Pay Me Up" został wydany nakładem wytwórni Taste The Music.

Soulfreak Kollektive
Soulfreak Kollektiv // Gdańsk

Fascynaci różnych odmian muzyki house. Ich muzyczna selekcja jest niebanalna i za każdym razem zaskakuje. W swoich setach prezentują szeroki przekrój najbardziej wysmakowanych house'owych dźwięków. W skład tego energicznego kolektywu wchodzą Soulful Grey oraz Fricky. Oprócz imprez ich twórczość można śledzić za pośrednictwem projektu Stgfm.pl, gdzie regularnie zamieszczają swoje muzyczne sety.

Paragraph
Paragraph51 // Stars Toruń

Rezydent i Menadżer Artystyczny Stars Club & Lounge. Wyznaje zasadę wszystkich chwytów dozwolonych czyli multigatunkowe podpalanie parkietów na terenie całego kraju. Oficjalny DJ Wicemistrzów Polski - drużyny Polskiego Cukru Toruń. Stały uczestnik Polish Hip Hop TV Festiwal w Płocku - jednego z największych polskich letnich festiwali.

Luka Smiley aka Luke P
Luka Smiley // Kokoo

Swoją przygodę z dj-ką rozpoczął 7 lat temu, lecz muzyka zawsze odgrywała ważną rolę w jego życiu. Zainspirowany brzmieniami muzyki elektronicznej zdecydował, iż jego sety będą charakteryzować się intensywnymi i wysublimowanymi dźwiękami. Najlepiej odnajduje się w głębokich brzmieniach gatunku deep house i nu-disco, lecz w jego setach można usłyszeć również inne odmiany muzyki house.

Jacob A
Jacob A // Vocal // Live Act

Wokalista, twórca tekstów, klubowy MC współpracujący z najlepszymi artystami muzyki elektronicznej i nie tylko. Swoim nieprzeciętnym głosem oraz umiejętnością czucia muzyki wprowadza słuchaczy w wyjątkowy klimat, przez co każde wydarzenie muzyczne z jego udziałem staje się niezapomnianym przeżyciem. Uczestnik wielu festiwali oraz eventów muzyki elektronicznej w Polsce w tym Sunrise Festival , Global Gathering, Godskitchen, Tunnel Electrocity czy Enhouse.

Paul Sweden
Paul Sweden // Moloteka

Na rynku muzycznym od 2010 roku. Jego styl muzyczny to mieszanka Deep, Tech House, Nu Disco & Progressive. Przez ostatni okres mocno związany z trójmiejską scena klubową. Swoja początki wiąże z klubem Unique dzięki pracy w oświetleniu mógł podpatrywać najlepszych djów w kraju. Przy każdej styczności z publicznością stara się przekazać jak największą dawkę pozytywnej energii.

Ceri
Ceri // Moloteka

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w sopockim klubie Woody. Będąc jego rezydentem, szlifował swoje umiejętności u boku uznanych dj-ów. Od tego czasu wypracował swój styl muzyczny, będący mieszanką house, tech-house a także soulful vocal house. Rezydent gdańskiej Moloteki.

Pony Disco
Pony Disco

Reprezentant południowej cześci naszego kraju. Fascynat i propagator House Music od 2010 roku. Najlepiej czuje się w gatunkach deep house, nu disco, tech house, vocal, uk garage. Jego live sety to muzyka house od lat 90 po obecne numery które sam selekcjonuje i mixuje.

Pookachu
Pookachu // Bębny // Live Act

Pookachu gra na instrumentach perkusyjnych od 1997r . Przez długi czas współpracował z zespołami nagrywając płyty i koncertując z udziałem: Spięty (Lao Che), Jakub Mańkowski (Sylwia Grzeszczak),Dominik Bukowski, Jacek Dewódzki ( Dżem, Revolucja ) i wieloma innymi.

Bolo
Bolo // Mięta Olsztyn

Odnajduje się praktycznie w każdym rodzaju muzyki – w domu najczęściej przy Pink Floyd, w klubach przy całym spektrum muzyki house, ale bez problemów staje w szranki z typowo imprezowymi przebojami; jak sam mówi: "Muzyka jest jedna – ma dawać radość i zabawę, a tego można dostarczyć na wiele sposobów". Miał przyjemność zaprosić do Olsztyna i supportować takie postacie jak Jimpster, Lovebirds, Shur-I-Kan, Yass, Mark Di Meo, Marc Dawson i wielu tu niewymienionych.

Lone
Lone // moloteka

Ze sceną klubową związany od 2003 roku. Od tamtej pory nieustannie zapraszany do najlepszych klubów w Polsce i Niemczech. Jego niepowtarzalny styl grania oraz niebagatelna selekcja dają klubowiczom doznania, które na długo pozostają w ich pamięci. Swoją muzykę określa jako mieszankę deep, progressive, vocal house i nu disco. To właśnie różnorodność gatunków i genialne wyczucie klubowiczów stanowią o wyjątkowości jego setów.