Rezerwuj teraz

Line Up | Bigger Boat Party

Bigger Boat Party 2017


glasse
Glasse

Łukasz Glasser, DJ, promotor i organizator imprez. Związany z polską sceną muzyki klubowej od 1996 roku. Zagrał niezliczoną ilość imprez we wszystkich czołowych klubach w całej Polsce jak i również na największych festiwalach muzycznych.

ricardo
Ricardo

Krzysztof Jancen związany jest ze światem muzyki elektronicznej od połowy lat 90. Działając pod szyldem agencji artystycznej Rich & Famous współpracował przy wielu festiwalach, imprezach modowych czy wydarzeniach medialnych. Założyciel Portobello Group.

Bekett
Bekett

Professional dreamer, unikatowa postać, od 14 lat dj, promotor, organizator i animator wydarzeń kulturalnych i klubowych. Od lat związany z Portobello Group przy organizacji i promocji jednej z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych BIG BOAT PARTY w Gdyni.

tennessee
Tenessee

Na warszawskej scenie klubowej obecny od ponad 21 lat. Współzałożyciel agencji Rich & Famous, która przez lata promowała zarówno w Polsce jak i za granicą imprezy, artystów i wydarzenia klubowe. DJ radiowy. Współpracował z RDC, Radiostacją, Planetą FM. Od samego początku współtworzy projekt imprez BOAT'owych.

Simon Mattson
Simon Mattson

Dj, producent i promotor z Warszawy z ponad 10-cio letnim doświadczeniem. Wspierany przez międzynarodową markę Arturia, a także muzyczny ambasador BURN Energy, którym został dzięki międzynarodowemu konkursowi BURNResidency na Ibizie. Na wyspie dostał się do TOP5 ścisłej czołówki finalistów.

Seb Skalski
Seb Skalski

Warszawski DJ, producent, kompozytor, laureat Fryderyka, uczestnik RBMA. Jego produkcje ukazują sie w najlepszych wytwórniach house takich jak King Street Sounds, Salted Music czy Simma Black. Prowadzi własną, niezależną wytwórnię klubową SpekuLLa Records.

juniore
Juniore

Alex Juniore Kubaczewski związany jest ze sceną klubową od ponad 15 lat. Twórca projektów Muno.pl i Biletomat.pl. Jako dziennikarz radiowy współpracował z takimi rozgłośniami jak Planeta.fm czy Polskie Radio.

conradq
Conradq

Conradq jest pomysłodawcą i współtwórcą ogólnopolskiego serwisu muzycznego MUNO.PL, Działalność dj-ską i eventową rozpoczął w 1997r. Miksuje energetyczną mieszankę deep i tech-housu, a każdego lata można usłyszeć go na BIG BOAT PARTY na Morzu Bałtyckim.

Truant
Truant

Związany mocno z Warszawską sceną, rezydent klubu Luzztro, Nowa Jerozolima i nowego miejsca na mapie klubowej Warszawy - SMOLNA. Dzielił scenę z wieloma artystami z poza granic Polski, takimi jak: Chris Liebing, Sascha Breamer, Adam Port i wielu innych.

Neevald
Neevald

Dj i prezenter Radia RMF MAXXX. W 2010 roku wybrany przez klubowiczów najpopularniejszym dj'em w Polsce. Międzynarodowy tour rezydent Bora Bora / Ibiza. Grał w najlepszych polskich klubach, z najważniejszymi postaciami muzyki klubowej odwiedzającymi Polskę.

Malvee
Malvee

Kobiece podejście do nowoczesnej muzyki techno. Wyjątkowa selekcja tracków i niepowtarzalna atmosfera w mixach. Tak kilkoma słowy można scharakteryzować kobietę, która w głębokich brzmieniach muzyki klubowej odnajduje sens bycia dj'ką.

Sagia
Sagia

DJ-ka i producentka. Jej niekonwencjonalne sety, pełne atmosferycznych i mrocznych dzwięków, niezmiennie cieszą się uznaniem klubowiczów. Produkcje Sagii wydane były miedzy innymi przez Area Remote, 100% Pure, Blackwiz i inne...

angelo mike
Angelo Mike

Jarek Czechowski od lat jest synonimem jakości muzycznej oraz zaangażowania w scene klubową. Mający na swoim koncie wiele tytułów najlepszego Dj'a w Polsce oraz inne wyróżnienia od lat dostarcza nam wielu wspaniałych wrażeń nie tylko jako Dj, ale również jako promotor.

Bshosa
Bshosa

leon
Leon

Doświadczony i wszechstronny DJ, uznany promotor oraz jeden z organizatorów znanego na świecie festiwalu Audioriver. Obecnie, Leon jest również rezydentem warszawskiego klubu Smolna. Jego obecny styl to połączenie melodyjnych i głębokich odmian techno, deep i tech house’u.

vacos
Vacos

DJ producent i promotor imprez. Aktywnie działający na polskiej scenie klubowej od 2004 roku. Związany z wieloma klubami i dziesiątkami projektów imprez. Od 2011r zarządza kultowym klubem Sfinks700.

tom palash
Tom Palash

Dj i producent z Poznania, od 1997 roku na scene. Wśród wielu miejsc z całej Polski warto wspomnieć o jego występie z Jacob Seville na Audioriver, gdzie akompaniował grając na elektronicznej perkusji. Współzałożyciel labelu Sevash Records.

tika milano
Tika Milano

Wiecznie zapracowany, zabiegany, ale zawsze maksymalnie przygotowany na spotkanie z klubową społecznością, którą porusza do dzikiego tańca charakterystyczną mieszanką dźwięków - od głębokiego techno po orientalistyczne inspiracje z Bliskiego Wschodu.