Rezerwacja biletów

Line Up | Bigger Boat Party

Bigger Boat Party 2018


ricardo
Ricardo

Krzysztof Jancen związany jest ze światem muzyki elektronicznej od połowy lat 90. Działając pod szyldem agencji artystycznej Rich & Famous współpracował przy wielu festiwalach, imprezach modowych czy wydarzeniach medialnych. Założyciel Portobello Group.

Bekett
Bekett

Professional dreamer, unikatowa postać, od 14 lat dj, promotor, organizator i animator wydarzeń kulturalnych i klubowych. Od lat związany z Portobello Group przy organizacji i promocji jednej z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych BIG BOAT PARTY w Gdyni.

Tenessee
Tenessee

Na warszawskej scenie klubowej obecny od ponad 21 lat. Współzałożyciel agencji Rich & Famous, która przez lata promowała zarówno w Polsce jak i za granicą imprezy, artystów i wydarzenia klubowe. DJ radiowy. Współpracował z RDC, Radiostacją, Planetą FM. Od samego początku współtworzy projekt imprez BOAT'owych.

Novosad
Novosad

DJ & Producent / 10th Slope / PRYZMAT / Podwójny finalista konkursu BURN RESIDENCY / Art of Mixing CREW - STAY TRUE / BEEFEATER CREW Gatunek: House, Chill Out, Indie / Nu Disco, Tech House, Electronic, Bass, Techno

juniore
Juniore

Alex Juniore Kubaczewski związany jest ze sceną klubową od ponad 15 lat. Twórca projektów Muno.pl i Biletomat.pl. Jako dziennikarz radiowy współpracował z takimi rozgłośniami jak Planeta.fm czy Polskie Radio.

conradq
Conradq

Conradq jest pomysłodawcą i współtwórcą ogólnopolskiego serwisu muzycznego MUNO.PL, Działalność dj-ską i eventową rozpoczął w 1997r. Miksuje energetyczną mieszankę deep i tech-housu, a każdego lata można usłyszeć go na BIG BOAT PARTY na Morzu Bałtyckim.

Truant
Truant

Związany mocno z Warszawską sceną, rezydent klubu Luzztro, Nowa Jerozolima i nowego miejsca na mapie klubowej Warszawy - SMOLNA. Dzielił scenę z wieloma artystami z poza granic Polski, takimi jak: Chris Liebing, Sascha Breamer, Adam Port i wielu innych.

Neevald
Neevald

Dj i prezenter Radia RMF MAXXX. W 2010 roku wybrany przez klubowiczów najpopularniejszym dj'em w Polsce. Międzynarodowy tour rezydent Bora Bora / Ibiza. Grał w najlepszych polskich klubach, z najważniejszymi postaciami muzyki klubowej odwiedzającymi Polskę.

Malvee
Malvee

Kobiece podejście do nowoczesnej muzyki techno. Wyjątkowa selekcja tracków i niepowtarzalna atmosfera w mixach. Tak kilkoma słowy można scharakteryzować kobietę, która w głębokich brzmieniach muzyki klubowej odnajduje sens bycia dj'ką.

Agim
A_GIM

Agim Dżeljilji to jeden z najbardziej doświadczonych producentów muzyki elektronicznej w Polsce. Tworząc grupę Őszibarack, od 2004 roku wydał cztery albumy długogrające, których powodzenie zaowocowało występami na wielu zagranicznych festiwalach (m.in. Eurosonic czy Europavox). W międzyczasie, jako  producent współpracował z zespołem
Husky.

Cocolino
Cocolino

Dwóch producentów z Polski, którzy połączyli siły w 2010 roku. Pochodzą z Polski, mieszkają w jednym mieście i mają do czynienia z muzyką, jak mówią od "zawsze". Współpracują z wieloma wytwórniami na całym świecie "Deeprefect, Gruuv, Lux23, Starlight, Ministry of Sound, wspólnie chcą wypromować rynek Tech-house, Deep house, House, ale podkreślają, że nie koncentrują się tylko na jednym rodzaju, lecz lubią eksperymentować też z inną muzyką.

Jacob A
Jacob A

Wokalista, twórca tekstów współpracujący z najlepszymi artystami muzyki house. Swoim nieprzeciętnym głosem oraz umiejętnością czucia muzyki wprowadza słuchaczy w wyjątkowy klimat, przez co każde wydarzenie muzyczne z jego udziałem staje się niezapomnianym przeżyciem. Uczestnik wielu eventów, w tym Sunrise Festival , Global Gathering, Godskitchen, Tunnel Electrocity czy Enhouse. W 2010 oraz 2011 roku, Jacob A brał udział w projekcie LaNoche De Eivissa.

Kemot
Kemot

Tomek Kemot Nowakowski. Właściciel i założywiel agencji TBA Music opiekującjej się takimi artystami jak Coals, Novika & Mr. Lex, Klaves, Rosalie, A_Gim, Min T. i więcej. Odpowiadał taże za bookingi artystów na showcase festiwal Seazone Music & Conference 2017.

Lone
Lone

Ze sceną klubową związany od 2003 roku. Twórca kolektywu Princes Of House oraz promotor imprez „Totally Sexy House”, na których występują najlepsi wykonawcy live act w Polsce. Rezydent najlepszych trójmiejskich klubów, zapraszany do wielu klubów w Polsce i Niemczech oraz współpracownik różnych agencji eventowych i marek. Jego niepowtarzalny styl grania oraz niebagatelna selekcja na długo pozostaje w pamięci klubowiczów.

KVBA84
KVBA84

Producent/DJ/Promotor - Pochodzi z Wrocławia, w 2013 osiadł w Warszawie, gdzie mieszka i wciąż się rozwija. Eklektyczne zamiłowanie do muzyki sprawiło, że przerobił wszystkie jej gatunki. Obecnie gustuje we wszelakich odmianach muzyki tanecznej i nowoczesnych bitów okraszonych vibe'em lat 90, przy tym wciąż odnosząc się do rapu, na którym wyrósł.

MiT
MiT

MiT ( Haman & TomTo). DJ-ski duet, który tworzą Michał Chamski (Haman) i Tomasz Dąbrowski (TomTo) - kumple od dziecka. Początkowo występowali osobno, ale wspólne zainteresowania doprowadziły w 2009 roku do powstania duet o nazwie MiT. Szybko zyskując uznanie klubowej publiczności są od 2011 roku rezydentami Sfinks700. Występowali jako support dużej ilości uznanych nazwisk i można spotkać w wielu miejscach klubowej i festiwalowej Polski.

Mr. Lex
Mr. Lex

Mr. Lex. Dj związany z kolektywem Beats Friendly. Współtwórca dwóch części kompilacji "Friendly Beats". Grywa w znaczących klubach całej Polski. Zagrał również na większości  polskich, prestiżowych festiwali: Open'er, Coke, Selektor, Nowa Muzyka, Audioriver. Od lat związany z radiem, najpierw Jazz Radio, następnie Polskie Radio BIS. Od 2008 w Radiu Roxy, gdzie prowadzi autorskie audycje "Miastosfera" i codzienny dj mix "Przelot". Aktywny jako dziennikarz prasowy. Niegdyś Aktivist, Dosdedos, Machina czy Życie Warszawy i Laif.

Novika
Novika

Od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Wokalistka, która początkowo udzielała się w zespole Futro oraz u boku innych (Smolik, Fisz, 15 Minut Projekt), a solowo zadebiutowała w 2006 roku albumem “Tricks Of Life” (Kayax) nominowanym do Paszportu Polityki. Novika od lat prowadzi również autorskie audycje radiowe, ostatnio w Radiu Roxy. Regularnie występuje też w klubach w całym kraju w ramach kolektywu Beats Friendly, najczęściej w duecie z dj’em - Mr.Lex’em.

Sincz
Sincz

Sincz, czyli Andrzej Siniarski to polski DJ i producent z Warszawy, którego twórczość skupia się wokół gatunku house i techno. Rezydent warszawskiego klubu Smolna miał okazje rozgrzewać publiczność przed takimi gwiazdami jak: Guy Gerber,Joris Voorn, Loco Dice,Ten Walls, Rodriquez Jr., Âme, Nic Fanciulli, Paco Osuna, Adam Beyer, Kollektiv Turmstrasse, Magda, Jan Blomqvist, Chaim czy Andy Buttler (Hercules & Love Affair).

Nucasa
Nucasa

Rosalie
Rosalie

Rosalie. - pochodzi z Berlina, ale większość życia spędziła w Poznaniu. W swojej muzyce miesza inspiracje brzmieniem amerykańskiego r&b i hip-hop'u lat '80/'90 z zamiłowaniem do nowej elektroniki. Pod koniec zeszłego roku portal Brand New Anthem uplasował artystkę w pierwszej trójce najlepiej zapowiadających się polskich artystów w 2016, a już w kwietniu Rosalie. zagra na showcase'owym festivalu Spring Break.

SB
SB

Urodzony w 1972 roku prowadzi własną firmę Art.-Sound będąc DJ-em, promotorem i organizatorem eventów. Wieloletni rezydent jednego z najlepszych klubów w Polsce - sopockiego Sfinksa oraz takich trójmiejskich klubów jak Cafe Ferber, Mechanik, Cico czy Ul Fashion Club. Swoją przygodę z muzyką zaczął w 1988 roku jako gitarzysta, basista i perkusista punkowych i alternatywnych kapel (m.in. Money Drug, Napierdalator) koncertując w Polsce, Niemczech, Francji, Włoszech, Szwajcarii,Austrii i Czechach.

Sovinsky
Sovinsky

Młody producent / dj z warszawy. Jednoosobowy zespół, ekstremalny ekstrawertyk i muzyczny ćpun. Ktoś kiedyś powiedział, że DJ-s są gwiazdami rocka naszego pokolenia - patrząc na tego młodego człowieka, to może być całkowicie prawdziwe. Oddany hedonista, zakochany w techno połączonym z deep house. Jego sety mają tylko jedną wspólną cechę - nie przynależą do jednego konkretnego gatunku, są mieszanką tego, co uważa za atrakcyjne. Jego własne utwory oparte są na tej samej myśli - żaden jego utwór nie jest podobny do drugiego.

Yoruba
YORÜBA

Jako jedni z najmłodszych talentów w Polsce, francuski duet DJ / producent YORÜBA łączy przeciwne strony spektrum muzyki house: soulful house inspirowany afrykańską muzyką tradycyjną oraz energetyczny tech-house z początkami głęboko zakorzenionymi pod powierzchnią miasta. Kiedy łączą wszystkie te elementy razem, otrzymują mocne i różnorodne live set’s, eklektyczne mixy i świeże produkcje muzyczne.