Rezerwuj teraz

Biegli z nami | Biegowy Potop


Zabiegani.tv
Zabiegani.tv

Znani są z tego, że kochają biegać i wspólnie tworzą popularny portal i kanał biegowy Zabiegani.TV – pierwszy na świecie talk-show w biegu. Prywatnie są parą, która razem pokonuje kolejne kilometry podczas biegów w Polsce i za granicą.

Action Twins
Action Twins

Ta sama pasja, ten sam stan umysłu, jeden cel, a ich dwie! Od najmłodszych lat entuzjastki aktywności fizycznej w każdej postaci. Aktualnie zapalone biegaczki i podróżniczki głodne wrażeń i przygód. Dzielą się i zarażają innych swoją pasją. Mówią o sobie siostry ksero, bądź dwa klony.

BIEGOmania
Biegomania

Andżelika z BIEGomania też #płynie z nami w biegowy rejs. Jest sportowym świrem i zaraża swoim optymizmem. Uwielbia biegać o poranku i robi to tak często, jak tylko możliwe. Do tego uśmiech nie schodzi z jej twarzy.

Mateusz Jasiński
Mateusz Jasiński

To człowiek-orkiestra! Instruktor lekkoatletyki, trener biegania, założyciel platformy TrenerBiegania.pl, uczestnik kilku ultramaratonów, w tym m.in. legendarnego, afrykańskiego Comrades na dystansie 89 km!

Dulnik Biega
Marcin Dulnik

Zaczął biegać, bo kolega namówił go do startu w "Biegnij Warszawo" na dystansie 10 km. Marcin kupił odpowiednie obuwie i pobiegł... bez żadnego przygotowania! :) Połknął bakcyla i dziś trenuje do każdego biegu, a ma ich za sobą całe mnóstwo, w tym półmaratony i 12 maratonów.

Małgorzata Kotowicz
Małgorzata Kotowicz

Jej pasją jest nauka i bieganie. Uważa, że nic nie dzieje się bez przyczyny, dlatego na co dzień zgłębia wiedzę o funkcjonowaniu człowieka. Biega w maratonach i popłynie również z nami na biegowy rejs.

Piotrek Tomczyk
Piotrek Tomczyk

Uważa, że życie bez pasji jest nudne, więc biega z zapałem od ładnych kilku lat. Zaczynał z powodzeniem na bieżni, osiągając bardzo dobre wyniki. Teraz próbuje swoich sił w biegach ulicznych. Na swoim blogu pisze o imprezach, w których bierze udział, udziela rad i wskazówek, zaraża swoją pasją innych.

OCR Beast
Rafał Kasza

Zapalony sportowiec i wizjoner. Zbudował pierwszy w Polsce tor przeszkodowy, przygotowujący do takich biegów jak Spartan Race. Reprezentant Polski w biegach z przeszkodami. Jeden z czołowych zawodników Spartan Race w Europie i biegów przeszkodowych w Polsce.

Natalia Szwed
Natalia Szwed

Nazywa siebie zwariowaną amatorką biegania, która uważa, że aktywność fizyczna zmienia życie na lepsze :) Uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do ludzi i życia. Marzy jej się bieg w maratonie.

Chris Kwacz – On The Move
Chris Kwacz

Bieganie to jego hobby i sposób na życie, o czym pisze na swoim blogu On The Move. Biega z pasją na długich dystansach od pięciu lat. Na koncie ma kilkadziesiąt startów, ale ciągle chce więcej i więcej.

Damian Bąbol
Damian Bąbol

Biega, bo dla niego to coś więcej niż pasja i sposób na spędzanie czasu. Kocha w biegu obcować z naturą, dotykać, słyszeć i czuć jej magię. Jest dziennikarzem sportowym i współtwórcą portalu Sport.pl i PolskaBiega.pl.

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak

Biega od 2007 roku. Swój debiut miał podczas Biegu Sylwestrowego na dystansie 10 km w biegu ulicznym. Po tym starcie złapał biegowego bakcyla i dzięki odpowiednim treningom znacząco poprawił swoje wyniki.

Na dystansie
Na dystansie

Ona biega od zawsze, mimo że zdarzały się jej przerwy w treningach. Sport daje jej ogromną satysfakcję i pozwala na realizację marzeń. On biega od paru lat. Na początku biegał tylko wtedy, kiedy miał na to ochotę. Dziś biega według określonego planu. Ma przed sobą jeszcze wiele celów, a jednym z nich jest Ironman.

Tomek Bomba i Ola Nicgorska
Tomek Bomba i Ola Nicgorska

Ona od 2 lat jest zapaloną triathlonistką! Każdego dnia musi znaleźć czas przynajmniej na jeden trening. Najwięcej satysfakcji daje jej pływanie, dlatego żartuje, że do Szwecji popłynie za promem. On jest instruktorem kulturystyki i ratownikiem WOPR, od 4 lat systematycznie biega i uwielbia to, co robi. Ciągle szuka granicy, którą mógłby przekroczyć.