Rezerwacja biletów
Kabina Gratis!

na rejsy do 31 sierpnia 2018

Tylko dla Ciebie

kabina GRATIS w rejsie ze Stena Line!

Wybierasz się do Polski? Wybierz się ze Stena Line z Karlskrony do Gdyni! Zarezerwuj rejs, a kabinę 2 lub 4-osobową otrzymasz gratis!


Kabina Gratis!

Teraz Twój rejs ze Stena Line może być jeszcze tańszy i jeszcze wygodniejszy! Dajemy Ci kabinę gratis (Comfort 2- lub 4-osobową) do rezerwacji z samochodem w rejsach dziennych i nocnych z Gdyni i z Karlskrony. Pospiesz się! Mamy 100 kabin do rozdania i kto pierwszy, ten lepszy. Promocja trwa do wyczerpania puli bezpłatnych kabin. Sprawdź szczegóły oferty i rób rezerwację już teraz!


Jak zrobić rezerwację i otrzymać kabinę gratis?

Podczas rezerwacji wpisz kod oferty CAB100 oraz Twój unikalny sześcioznakowy kod zabezpieczający np. ZWKHYM, a cena kabiny zostanie odjęta od ceny biletu!


Szczegóły oferty:

Stena Line Promocja „Kabina gratis” dotyczy rezerwacji dokonanych do wyczerpania puli bezpłatnych kabin. Liczba kabin w promocji jest ograniczona (100 kabin).

 

Stena Line Promocja dotyczy wszystkich wypłynięć od 03.07.2018 do 31.08.2018 na trasie Gdynia-Karlskrona (w obu kierunkach), statkami Stena Spirit i Stena Vision.

 

Stena Line Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych od 3 lipca 2018 do wyczerpania puli bezpłatnych kabin, na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl.

 

Stena Line Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami we wszystkich taryfach: Economy, Flexi i Premium. Nie dotyczy innych wyjazdów, nie dotyczy innych usług (posiłków itd). Wartość kabiny gratis nie może być zamieniona na inną usługę lub na gotówkę lub rabat na inną usługę.

 

Stena Line Maksymalnie dwie kabiny gratis na jednej rezerwacji (wypłynięcie i przypłynięcie).

 

Stena Line W przypadku, gdy na rezerwacji, w rejsie nocnym, jest więcej niż 4 osoby, pozostałych pasażerów obowiązuje wykupienie miejsca w kabinie lub kabiny, zgodnie ze zwykłymi zasadami w rejsie nocnym.

 

Stena Line Kabina gratis oznacza rabat 100% na kabinę Comfort Class wewnętrzną 2-osobową lub 4-osobową w zależności od liczby pasażerów w samochodzie: 1-2 osoby: kabina 2-osobowa, 3-4 osób: kabina 4-osobowa.

 

Stena Line Inne kategorie kabin można zakupić w cenie regularnej. Nie ma możliwości dokonania dopłaty.

 

Stena Line Liczba kabin w promocji jest ograniczona.