Rezerwacja biletów
Dzieci jadą
GRATIS!

Dzieci jadą GRATIS!

Dzieci - pasażerowie samochodu otrzymują rejs gratis!

Dzieci jadą GRATIS!

Teraz nie musisz wybierać, która z Twoich pociech zasłużyła na wakacje. Zabierz całą rodzinę! Dzieci do lat 15, które są pasażerami w samochodzie, mają rejs gratis. Promocja trwa do 30.09.2014 i dotyczy tylko rejsów z samochodem osobowym w taryfie Economy i Flexi. Jeden dorosły kierowca może zabrać ze sobą tyle dzieci gratis, ile auto ma miejsc pasażerskich.

Sprawdź warunki promocji i rezerwuj wyjazd już dziś!


Szczegóły oferty:

Stena Line Promocja „Dzieci jadą gratis” trwa do 30.09.2014, włącznie.


Stena Line Promocja dotyczy tylko wypłynięć do 30.09.2014 (włącznie) na trasie Gdynia-Karlskrona oraz Karlskrona-Gdynia, statkami: Stena Spirit i Stena Vision.


Stena Line Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl.


Stena Line Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami w taryfie Economy oraz Flexi; nie dotyczy innych taryf, innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków itd).


Stena Line Aby skorzystać z promocji, każde z dzieci musi mieć własne miejsce w samochodzie, zgodnie z prawem i limitem pasażerów określonym w dowodzie rejestracyjnym auta. Maksymalna liczba dzieci, która może skorzystać z promocji to 8 dzieci na 1 samochód, pod warunkiem, że samochód jest zarejestrowany na 9 osób.


Stena Line Promocja „Dzieci jadą gratis” obejmuje dzieci do 15go roku życia (włącznie).