Rezerwacja biletów
Nawet do 20% rabatu
Wypłynięcia do 30.04.2022

Z samochodem i pieszo | Black Week

Black Week to nawet 20% rabatu na wyjazd z samochodem do Szwecji. 

Wybrane rejsy w taryfie Economy i Flexi taniej nawet do 30.04.2022.


Black Week 2021

Wybierz taryfę Economy lub Flexi i skorzystaj ze zniżki. Jeżeli Twoje plany są już sprecyzowane, wybierz najtańszą taryfę Economy. Potrzebujesz elastyczności? Sprawdź wyjazd w taryfie Flexi, dzięki czemu bilet zmienisz lub anulujesz nawet na 24h przed rejsem. Zarezerwuj też rejs powrotny, bo oferta łączy się z promocją 25% na powrót.

Spiesz się, bo Black Week trwa tylko do 30.11.2021, a najlepsze okazje znikają pierwsze!

Promy Stena Line kursują normalnie, z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Sprawdź informacje dotyczące środków bezpieczeństwa na naszej stronie.

 

Szczegóły oferty:

Rezerwacje taniej przez Internet!

Stena Line  Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji „Black Week”, od 23.11.2021 do 30.11.2021.


Stena Line  Promocja dotyczy wybranych wypłynięć od 24.11.2021 do 30.04.2022 na trasie Gdynia-Karlskrona oraz na trasie Karlskrona-Gdynia, statkami: Stena Spirit, Stena Vision oraz Stena Nordica.


Stena Line  Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl.


Stena Line  Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami oraz osób pieszych w taryfie Economy i Flexi; nie dotyczy taryfy Premium, ani innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków itd).


Stena Line  Rabat jest liczony od aktualnej ceny w taryfie Economy lub Flexi dla samochodu z kierowcą; rabat odejmuje się również od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie (maksymalnie 8 os.), a także za przewóz przyczep czy osób pieszych. Opłaty portowe i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.


Stena Line  Posiadanie miejsca w kabinie lub fotelu lotniczym jest obowiązkowe w rejsach dziennych i nocnych.

 

Stena Line  Promocja „Black Week” łączy się z promocją „Powrót -25%” pod warunkiem zarezerwowania takiej samej taryfy na wyjazd i powrót. W taryfie Flexi promocja „Black Week” nie łączy się z dodatkowymi promocjami na taryfę Flexi.


Stena Line  Bilety zakupione w promocji „Black Week” obowiązują zwykłe warunki odpowiednio taryfy Economy i taryfy Flexi. Taryfa Economy jest bezzwrotna. W taryfie Flexi do 24h przed wyjazdem możliwe jest anulowanie rezerwacji za opłatą manipulacyjną w wysokości zaledwie 12 zł oraz możliwa zmiana rezerwacji do 24h przed wyjazdem bez kosztów opłaty manipulacyjnej. Przy zmianie terminu może dojść różnica wynikająca z droższego rejsu.


Stena Line  Liczba miejsc w promocji „Black Week” jest ograniczona.