Rezerwacja biletów

Jakie punkty są otwarte na statku?

W obecnej sytuacji nie wszystkie punkty na statkach są czynne, natomiast w innych obowiązują specjalne zasady mające na celu ochronę gości i personelu. Poniżej dokładne informacje dotyczące oferty na statkach Stena Vision i Stena Spirit.


Bufety (szwedzki stół)

Na statkach w formie bufetu (szwedzki stół) serwowane są obecnie zarówno śniadanie, jak tez obiad i kolacja. Obowiązuje samoobsługa, lecz podczas korzystania z linii bufetowej niezbędne jest założenie rękawiczek dostępnych w restauracji oraz zasłonięcie ust i nosa maską.

Dystans społeczny

W punktach gastronomicznych, w tym w restauracjach i barach, zmniejszona jest liczba miejsc poprzez usunięcie krzeseł lub oznaczenie ich jako nieużywanych, aby umożliwić dystans społeczny między wszystkimi naszymi gośćmi.

Oferta Premium

Restauracja a la carte z obsługą kelnerską jest otwarta na statkach Stena Spirit oraz Stena Vision. Oprócz tego proponujemy wybór dań premium w Food City, przygotowywanych na bieżąco, a la minute. W ofercie min steki ribeye, filet char i inne.

Sklep

Sklep na pokładzie jest otwarty. Godziny otwarcia mogą być ograniczone w zależności od konkretnego rejsu; prosimy sprawdzić je po wejściu na statek.


 

Pokład otwarty

Pokład otwarty jest normalnie dostępny. Zachęcamy do korzystania z odpoczynku na świeżym powietrzu.

Inne środki bezpieczeństwa:

Opcja odbioru posiłków na wynos nadal jest dostępna we wszystkich restauracjach. Personel prowadzi obsługę w rękawiczkach. Kasy i miejsca obsługi są oddzielone od gości przezroczystym ekranem lub folią.

Muzyka, rozrywka i czas wolny

Na statkach Stena Spirit i Stena Vision otwarte są restauracje: Taste (bufet śniadaniowy, lunch oraz kolacja), Food City oraz Metropolitan A la Carte, czynne są bary i sklep. Dodatkowo, w wybrane weekendy odbywa się bezpłatny program rozrywkowy dla dorosłych i dzieci: quizy, bingo, nauka tańca, projekcje, całodzienne animacje dla dzieci w wieku 4-12 lat. Zamknięty pozostaje Pure Nordic SPA. Nie odbywają się dyskoteki. Pokład zewnętrzny jest otwarty.