Rezerwacja biletów

Jakie punkty są otwarte na statku?

W obecnej sytuacji nie wszystkie punkty na statkach są czynne, natomiast w innych obowiązują specjalne zasady mające na celu ochronę gości i personelu. Poniżej dokładne informacje dotyczące oferty na statkach Stena Vision i Stena Spirit.


Bufety (szwedzki stół)

Na statkach Stena Spirit i Stena Vision w formie bufetu (szwedzki stół) obecnie serwowane jest śniadanie. Pozostałe bufety (lunch i kolacja) będą serwowane tylko okazjonalnie. Serwis podczas bufetu będzie działać inaczej, bez samoobsługi. Chociaż artykuły żywnościowe będą prezentowane w formie bufetu, są zabezpieczone osłoną i nie będą one dostępne dla gości. Goście będą mogli dokonywać wyborów, ale z linii bufetowej nakładać potrawy na talerze będzie personel.

Dystans społeczny

We wszystkich punktach gastronomicznych, w tym w barze Metropolitan, zmniejszona jest liczba miejsc poprzez usunięcie krzeseł lub oznaczenie ich jako nieużywanych, aby umożliwić dystans społeczny między wszystkimi naszymi gośćmi. Liczba gości w restauracjach jest ograniczona do 50% zwykłej liczby miejsc.

Obiady i kolacje

Obiady i kolacje będą serwowane w Food City (dotyczy statków Stena Spirit i Stena Vision). Potrawy gorące, wybór z baru sałatkowego, zupa i desery będą nakładane na talerze i podawane przez personel. Możliwe jest też przygotowanie dań głównych z menu na zamówienie.

Bufety obiadowe i kolacyjne w restauracji Taste będą dostępne tylko okazjonalnie.

Oferta Premium

Restauracja a la carte (Stena Spirit oraz Stena Vision) jest otwarta, z możliwością wcześniejszej rezerwacji menu 3-daniowego. Oprócz tego proponujemy wybór dań premium w Food City, przygotowywanych na bieżąco, a la minute. W ofercie min steki ribeye, filet char i inne.

Pokład otwarty

Pokład otwarty jest normalnie dostępny. Bar na rufie jest czynny (w zależności od pogody), z pełną ofertą (przekąski, napoje, lody). Zachęcamy do korzystania z odpoczynku na świeżym powietrzu, jako najbezpieczniejszej formy spędzania czasu.

Sklep

Sklep jest dostępny. Ograniczenia polegają na zmianie godzin pracy, dezynfekcji rąk klientów, limicie liczby osób wchodzących do sklepu.

Muzyka, rozrywka i czas wolny

Gym, Newsroom, strefy dla dzieci i parkiet w C-View Bar pozostają zamknięte do odwołania. Nie odbywają się koncerty ani dyskoteki. Nie odbywają się też pokazy filmów i inne imprezy, które mogłyby zgromadzić większą liczbę osób.


Pure Nordic SPA jest zamknięte do odwołania.

Bar Metropolitan jest otwarty i proponuje szeroki wybór napojów.


Animacje dla dzieci odbywają się codziennie, z modyfikacjami umożliwiającymi zachowanie dystansu.


Pokład zewnętrzny jest otwarty. Bar na pokładzie zewnętrznym jest otwarty (w zależności od pogody), z pełną ofertą.

Inne środki bezpieczeństwa:

Opcja odbioru posiłków na wynos nadal jest dostępna we wszystkich restauracjach. Personel prowadzi obsługę w rękawiczkach. Kasy i miejsca obsługi są oddzielone od gości przezroczystym ekranem lub folią.