Rezerwacja biletów

Regulamin | Kalendarz Adwentowy


Polska i Szwecja
Kalendarz Adwentowy: Regulamin

 Aby uzyskać szansę wygrania nagrody, uczestnicy muszą odpowiedzieć poprawnie na pytanie ORAZ napisać uzasadnienie, dlaczego to oni powinni zostać zwycięzcą. Zgłoszenia konkursowe będą rozpatrzone przez jury złożone z pracowników Stena Line. Jury wybierze zwycięzcę.

● Konkurs jest skierowany do uczestników programu Extra. Do programu może przystąpić każda osoba pełnoletnia. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne. Przystąpić do programu można online tutaj. Dołącz do Extra

● Ze Zwycięzcą skontaktujemy się poprzez adres e-mail lub numer telefonu podany w profilu Extra. Upewnij się, że wszystkie dane podane w koncie Extra są aktualne.

● Uczestnicy akceptując regulamin, zgadzają się na podanie ich imienia i pierwszej litery nazwiska (np. Anna J.) w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej.

● Udział w konkursie jest bezpłatny. Udział w konkursie mogą wziąć również osoby, które nie są klientami Stena Line i nie zakupiły żadnych produktów lub usług od organizatora.

● Do konkursu może przystąpić każdy pełnoletni  (18 lat lub więcej) uczestnik programu Extra.

● Uczestnicy są odpowiedzialni są odprowadzenie ewentualnych podatków od nagród.

● Pracownicy Stena Line nie mogą wziąć udziału w konkursie.

 Zwycięzcę nagrody główniej (podróż z Extra wszystkim) zachęcamy do przysyłania zdjęć, wideo, opisów swoich wrażeń z podróży w celu umieszczenia ich w mediach społecznościowych oraz stronach internetowych Stena Line.