Bary i restauracje

na pokładzie Stena Spirit

Prom M/S Stena Spirit nigdy nie opuścisz głodny lub spragniony. Na pokładzie czeka na Ciebie kilka restauracji serwujących szeroki wachlarz dań oraz zimne piwo w pokładowych barach.


Taste Bufet

Wyjątkowy szwedzki stół pełen smaków. Szczególnie polecamy kolacyjny bufet all inclusive, z napojami i piwem bez ograniczeń.

 

 

 

 

 

 

 

 

Food City

W Food City spędzisz miło wiele godzin. Tu w swobodnej atmosferze zjesz pyszny obiad, wywodzący się z klasyki smaku, jak choćby grillowane żeberka, udka kurczaka i pieczonego łososia. Food City to jednak coś więcej niż restauracja samoobsługowa!To również doskonałe miejsce na wypoczynek podczas podróży.

Metropolitan

Restauracja z obsługą kelnerską, z pięknym widokiem na morze. Tu spotyka się przyjemna atmosfera i dania najwyższej jakości.Specjalnością restauracji są znakomite steki z najlepszych mięs, sprowadzanych z całego świata! Menu zawiera też wiele klasycznych dań ciepłych oraz deserów.


C-view bar

Przestronna sala z centralnie umieszczonym parkietem, widokiem na morze, obszernym barem, sceną i nowoczesnym systemem audio-video. To doskonałe miejsce na chwilę relaksu podczas podróży. Oferujemy bogaty wybór alkoholi i wyszukanych drinków - przygotowanych przez naszych barmanów.

Ristretto

Inspirujące kawowe menu w otoczeniu zachęcającym do rozmów.

Ristretto Coffee House zainspiruje Cię prawdziwym morzem aromatów i przyjemnym, nowoczesnym wnętrzem. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy również włoskie kanapki, słodycze, sałatki i napoje alkoholowe.

Riva Bar

Wejdź na pokład szybkiej łodzi Riva! Stylowy bar w kształcie łodzi oferuje bogaty wybór drinków oraz dań, inspirowanych włoską kuchnią. Wygodne, nowoczesne fotele ustawione przy wielkich oknach pozwolą Ci na relaks i delektowanie się widokiem morza.