Rezerwuj teraz

Hotele w Kopenhadze

Jedno z największych miast Skandynawii, położone malowniczo nad cieśniną Sund, na dwóch wyspach: Zelandia i Amager, a strzeże go słynna na świecie duńska Syrenka.


Hotele w Kopenhadze
Mieszkaj w Kopenhadze!

Kopenhaga jest metropolią liczącą ponad półtora miliona mieszkańców, ale jednocześnie charakteryzuje się kameralnością, której brakuje wielu europejskim miastom.

Atrakcje Kopenhagi
Akwarium
Danmarks Akvarium

Jedno z najbardziej interesujących akwariów w całej Europie. Zobaczyć tu możemy piękną kolekcję ryb tropikalnych a także baseny, w których żyją zabójcze krokodyle i rekiny

Tivoli
Ogrody Tivoli

Znany na całym świecie kompleks rekreacyjny przyozdobiony 400 000 tysiącami kwiatów oraz 110 tysiącami światełek. Organizowane tu są wszelkiego rodzaju zabawy, festyny, jarmarki, koncerty a nawet występy baletowe.

Rodzinna Kopenhaga
Karuzele w parku Tivoli

Jedna z najpopularniejszych atrakcji w Kopenhadze, czyli karuzele w parku Tivoli. Wspaniała atrakcja dla całej rodziny, która na chwile pozwoli oderwać się od zwiedzania zabytkowych zakątków miasta.

Mała Syrenka
Mała Syrenka

Najbardziej znany symbol stolicy, przedstawiający Małą Syrenkę z baśni pod tym samym tytułem Hansa Christiana Andersena.

 • 71 Nyhavn Hotel

  Uroczy i klimatyczny hotel czterogwiazdkowy położony przy kanale portowym Nyhavn w pięknym dawnym magazynie portowym z 1804 r., z widokiem na port.

 • Wakeup Copenhagen

  Dobry wybór dla osób poszukujących niedrogiego zakwaterowania i lubiących luźny i nowoczesny wystrój wnętrz. Hotel położony jest w centrum Kopenhagi.

 • First Hotel Twentyseven

  Tętniący życiem hotel w pięknym stylu.

 • Clarion Hotel Copenhagen Airport

  Pierwszej klasy hotel w odległości spaceru od Kastrup.