Promy do Szwecji

W Polsce Stena Line prowadzi linię promową z Gdyni do Karlskrony w południowej Szwecji. 

Jeżeli szukasz połączeń z Pomorza Zachodniego, sprawdź też ofertę linii Stena Line z niemieckiego Sassnitz do Trelleborga. Mieszkańcom wschodniej części kraju polecamy linię z łotewskiego Ventspils do Nynashamn, miasta niedaleko Sztokholmu.

Podróż promem to najbardziej ekonomiczny i wygodny sposób na dotarcie do Skandynawii. Zabierz samochód, zapakuj wszystko czego potrzebujesz i ruszaj w drogę!


Promocja: Dopłata do Flexi za 50 zł!

Sprawdź korzyści, jakie daje taryfa Flexi! Teraz aż o połowę obniżyliśmy dopłatę do taryfy Flexi. Dorzuć tylko 50 zł a otrzymasz elastyczne warunki taryfy Flexi – możesz anulować podróż nawet 24h przed rejsem bez żadnych kosztów a także dokonywać zmian w rezerwacji – bez opłat manipulacyjnych!


Halloween

W Halloween niech porwie cię duch dobrej zabawy. Na pokładzie zaklęte siły przygotowały dla Ciebie niezwykły wieczór w niezwykłej promocji 2 za 1!


Otrzęsiny Na Morzu

Przed Tobą hiper impreza - 24 godziny klubowych klimatów z DJ-ami i występami na żywo. Nie przegap najlepszej imprezy na morzu!


Disco Stars Live

Wybierz się na dwudniową imprezę disco polo! Przed Tobą koncert wielkiej gwiazdy – zespołu Weekend! Czeka Cię noc pełna tańca i cały dzień na chillout.


Sylwester 2015 na morzu

Przywitaj nowy rok 2015 na statku Stena Spirit, podczas rejsu po Zatoce Gdańskiej. Tej wyjątkowej nocy zagości na pokładzie duch złotej ery transatlantyków!


PROMOCJA: POWRÓT 20% TANIEJ!

Economy, Flexi czy Premium? Bez względu na taryfę oszczędzasz 20% na rejs powrotny. Samochodem, motocyklem i pieszo! ...a resztę odłóż do skarbonki! 


Newsletter

Dodaj adres i otrzymuj specjalne oferty.


Program eXtra

Zbieraj punkty i podróżuj jeszcze więcej!


Wyjazdy grupowe

Sezon na udane wyjazdy firmowe już otwarty!