Promy do Szwecji

W Polsce Stena Line prowadzi linię promową z Gdyni do Karlskrony w południowej Szwecji. 

Jeżeli szukasz połączeń z Pomorza Zachodniego, sprawdź też ofertę linii Stena Line z niemieckiego Sassnitz do Trelleborga. Mieszkańcom wschodniej części kraju polecamy linię z łotewskiego Ventspils do Nynashamn, miasta niedaleko Sztokholmu.

Podróż promem to najbardziej ekonomiczny i wygodny sposób na dotarcie do Skandynawii. Zabierz samochód, zapakuj wszystko czego potrzebujesz i ruszaj w drogę!


Teraz dopłata do Flexi za 50 zł!

Dorzuć tylko 50 zł a otrzymasz elastyczne warunki taryfy Flexi - możesz anulować podróż nawet 24h przed rejsem bez żadnych kosztów a także dokonywać zmian w rezerwacji - bez opłat!


Halloween

W Halloween niech porwie cię duch dobrej zabawy. Na pokładzie zaklęte siły przygotowały dla Ciebie niezwykły wieczór w niezwykłej promocji 2 za 1!


Rejs z hotelem

To już czas na jesienny odpoczynek i naładowanie baterii na całą zimę! Z cała rodziną odwiedź Olofström i daj się ponieść urokliwej okolicy południowej Szwecji.


Otrzęsiny Na Morzu

Przed Tobą hiper impreza - 24 godziny klubowych klimatów z DJ-ami i występami na żywo. Nie przegap najlepszej imprezy na morzu!


Sylwester 2014

Przywitaj nowy rok 2015 na statku Stena Spirit, podczas rejsu po Zatoce Gdańskiej. Tej wyjątkowej nocy zagości na pokładzie duch złotej ery transatlantyków!


Newsletter

Dodaj adres i otrzymuj specjalne oferty.


Program eXtra

Zbieraj punkty i podróżuj jeszcze więcej!


Wyjazdy grupowe

Sezon na udane wyjazdy firmowe już otwarty!