Promy do Szwecji

Podróż promem to najbardziej ekonomiczny i wygodny sposób na dotarcie do Skandynawii. Zabierz samochód, zapakuj wszystko czego potrzebujesz i ruszaj w drogę!


Szwecja w jeden dzień

Poznaj Szwecję! Baw się na pokładzie, zwiedzaj Karlskronę. Dwie noce rozrywki na promie, cały dzień wrażeń turystycznych w Szwecji.


Wypłynięcia: do 11.12


Halloween w cenie 2 za 1!

Piekielnie klubowy weekend! Halloween na statku, Halloween z wycieczką po Szwecji oraz halloweenowa impreza z Marysią Sadowską.

 

Wypłynięcia: 27.10 - 30.10


Tanie wtorki

Wyskocz do Szwecji za mniej niż pół ceny! Spędzisz dwie noce na statku w wygodnej kabinie i cały dzień w Karlskronie. Zwiedzaj tak jak lubisz – samodzielnie lub z przewodnikiem!


Wypłynięcia od: 04.10


Rejs nie dla par

Zarzuć sieć na pełne morze i wyłów swój skarb! Kolejna edycja imprezy dla niesparowanych - jeszcze więcej pomysłów, zabawy i szans na poznanie kogoś wyjątkowego.

Wypłynięcie: 08.10


Disco stars live

Kolejna impreza z cyklu Disco Stars Live na statku Stena Spirit. Na scenie zagrają gwiazdy polskiej sceny disco i dance: Sumptuastic i Playboys. Wybierz się na dwudniową imprezę!


Wypłynięcie: 15.10


Newsletter

Dodaj adres i otrzymuj specjalne oferty.


Program Extra

Zbieraj punkty i podróżuj jeszcze więcej!


Wyjazdy grupowe

Sezon na udane wyjazdy firmowe już otwarty!


Promy do Szwecji, bilety promowe, rejsy turystyczne - linie Stena Line
Promy Stena Line oferują transport morski trzy razy dziennie na trasie Gdynia - Karlskrona. Bezpieczne i tanie promy Stena Spirit, Stena Vision oraz Stena Baltica odpływają codziennie do Szwecji. Na naszej stronie znajdziesz połączenia promowe, sprawdzisz cenę oraz kupisz bilety promowe online.

Bezpieczeństwo płatności online
Płatności kartą płatniczą na naszej stronie są szyfrowane protokołem SSL. Dzięki
temu Twoje dane są bezpiecznie przesyłane przez GlobalSign. Kliknij na logo, aby
dowiedzieć się więcej.

GlobalSign