Promy do Szwecji

W Polsce Stena Line prowadzi linię promową z Gdyni do Karlskrony w południowej Szwecji. 

Jeżeli szukasz połączeń z Pomorza Zachodniego, sprawdź też ofertę linii Stena Line z niemieckiego Sassnitz do Trelleborga. Mieszkańcom wschodniej części kraju polecamy linię z łotewskiego Ventspils lub Liepaji do Nynashamn, miasta niedaleko Sztokholmu.

Podróż promem to najbardziej ekonomiczny i wygodny sposób na dotarcie do Skandynawii. Zabierz samochód, zapakuj wszystko czego potrzebujesz i ruszaj w drogę!


Zimowe szlaki

Skuś się na trochę aktywności w skandynawskiej zimowej scenerii. Wybierz się ze Stena Line oraz GR3miasto na nordic walking i biegówki do Szwecji!


Boże Narodzenie

Zwiedź zabytki, poznaj kulturę i zachwyć się tradycjami świątecznymi sąsiadów zza morza. Odkryj Boże Narodzenie po Szwedzku!


Szwecja dla dzieci

Rejs wielkim statkiem będzie przeżyciem dla dzieci i dorosłych. W Szwecji, oprócz atrakcji turystycznych, czeka świetna zabawa dla całej rodziny.


Szwecja w jeden dzień

Poznaj Szwecję! Baw się na pokładzie, zwiedzaj Karlskronę. Dwie noce rozrywki na promie, cały dzień wrażeń turystycznych w szwedzkim mieście - Karlskronie.


Nowa linia do Szwecji

Stena Line oferuje komfortowe połączenie promowe z Liepaji na Łotwie do Nynashamn w Szwecji. Zabierz ze sobą samochód i korzystaj z wolności i elastycznośc.


Newsletter

Dodaj adres i otrzymuj specjalne oferty.


Program eXtra

Zbieraj punkty i podróżuj jeszcze więcej!


Wyjazdy grupowe

Sezon na udane wyjazdy firmowe już otwarty!